Batı İnşaat Dekorasyon

Batı İnşaat Dekorasyon

Temelden Çatıya İzolasyon & Epoxy Zemin Kaplama

Batı İnşaat Dekorasyon
0533 400 85 43 0506 762 46 17

Temelden Çatıya İzolasyon & Epoxy Zemin Kaplama
Üye Ol veya Giriş Yap

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama işleriniz için bizi arayın! Epoxy zemin kaplama konusunda malzeme ve işçilik fiyatları, epoksi zemin kaplama şirketi ve ustası burada size hizmet veriyor. Epoksi zemin kaplama nedir gibi sorularınızı da bize sorabilirsiniz.

Batı İnşaat Dekorasyon
0506 762 46 17

Epoksi Zemin Kaplama
Epoxy Systems, 2000'den beri İzmir'de müşterilerin ticari ve endüstriyel izolasyon, yalıtım işleri ile epoksi zemin kaplama ihtiyaçlarına hizmet vermekteyiz. İster zemin, ister duvar, ister tavan olsun, her türlü işi halletmek için uzman ekibimiz, kaliteli ürünlerimiz ve güvenilir ekipmanlara sahibiz. Ayrıca sektördeki en özel, kişisel müşteri hizmetini sunuyoruz. Uzmanlarımız, epoksi zemin kaplama uygulamanız için ideal epoksi sistemini elde etmenizi sağlamak için sizinle yakından görüşmekten memnuniyet duyar. Yüksek performanslı, uzun ömürlü sonuçlar için projenizi verimli ve ustaca tamamlamaya kararlıyız.
KALİTELİ EPOKSİ ÜRÜNLER
Epoxy Systems ekibi, en gelişmiş epoksi reçine ürünleri ve diğer epoksi bazlı zemin, duvar ve tavan kaplamalarında onlarca yıllık deneyime sahiptir. Kullandığımız ürünler hızlı kürleşme, çekici görünüm, dayanıklılık, uzun ömür, nem direnci, kimyasal direnç ve diğer birçok değerli özellik sunar. Beton yüzeylerinizi, uygulamanızın atabileceği neredeyse her şeyden korumak için ihtiyaç duyduğunuz epoksi sistemimiz var.

ÇEŞİTLİ EPOKSİ KAPLAMA UYGULAMALARI

Epoxy zemin kaplama ekibimiz, bir dizi zorlu ticari ve endüstriyel uygulama için epoksi zemin, duvar ve tavan kaplamasında başarılı işler yapmıştır. Bu uygulamalardan bazıları şunları içermektedir:
 • Fabrikalar, Depolar
 • Üretim Tesisleri
 • Kimyasal İşleme Tesisleri
 • Ticari Mutfaklar
 • Otoparklar
 • Kongre Merkezleri
 • Laboratuvarlar
 • İkincil Sınırlama Alanları
 • Spor Salonları Soyunma Odaları
 • Bilgi İşlem Tesisleri ve Veri Merkezleri
 • Otomotiv Servis Tesisleri
 • Ve birçok diğerleri

UYGUN EKİPMAN ve TEKNİKLER

Epoksi kaplama söz konusu olduğunda, önemli olan uygun yüzey hazırlığı ve nem kontrolüdür. Görev için doğru ekipmana sahip olmak da çok önemlidir. Şirketimiz, beton yüzeylerinizi mükemmel bir şekilde hazırlamak için gereken tüm ağır hizmet tipi öğütücüler, kumlama makineleri, kazıyıcılar, yıkım çekiçleri, kırıcılar, kazıyıcılar ve diğer hazırlık ekipmanlarına sahiptir. İşi ilk seferinde doğru şekilde yapmak, epoksi kaplama sisteminizin devam eden performansı ve dayanıklılığı için kritik öneme sahiptir.
Torbalı Epoksi Ustası Epoksi Zemin Kaplama Yer Kaplama UstasıTire Epoksi Ustası Epoksi Zemin Kaplama Yer Kaplama UstasıSelçuk Epoksi Ustası Epoksi Zemin Kaplama Yer Kaplama UstasıSeferihisar Epoksi Ustası Epoksi Zemin Kaplama Yer Kaplama UstasıÖdemiş Epoksi Ustası Epoksi Zemin Kaplama Yer Kaplama UstasıNarlıdere Epoksi Ustası Epoksi Zemin Kaplama Yer Kaplama UstasıMenemen Epoksi Ustası Epoksi Zemin Kaplama Yer Kaplama UstasıMenderes Epoksi Ustası Epoksi Zemin Kaplama Yer Kaplama UstasıKonak Epoksi Ustası Epoksi Zemin Kaplama Yer Kaplama UstasıKiraz Epoksi Ustası Epoksi Zemin Kaplama Yer Kaplama UstasıKınık Epoksi Ustası Epoksi Zemin Kaplama Yer Kaplama UstasıKemalpaşa Epoksi Ustası Epoksi Zemin Kaplama Yer Kaplama UstasıKarşıyaka Epoksi Ustası Epoksi Zemin Kaplama Yer Kaplama UstasıKaraburun Epoksi Ustası Epoksi Zemin Kaplama Yer Kaplama UstasıKarabağlar Epoksi Ustası Epoksi Zemin Kaplama Yer Kaplama Ustası
2 sayfadan 1. sayfasınız.
.1. Son »|

Epoksi Zemin Kaplama Hizmet Bölgeleri

Paylaş: Facebook'ta Paylaş Facebook   Twitter'da Paylaş Twitter   LinkedIn'de Paylaş LinkedIn

Batı İnşaat Dekorasyon: 0506 762 46 17
© 2022 izoist.com by Batı İnşaat Dekorasyon | Bornıva İzmir.

MesajYaz